2.000 Dk
100 SMS
20 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
149TL
Yeni Aboneler İçin
-
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
-
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Platinum Süper Paketi ile Platinum’da Zirve

Bütün ayrıcalıklı kullanıcılarımızı selamlıyoruz, Platinum Süper Paketi’ne hoş geldiniz! Bu yazıyı okuyorsanız istekleriniz konusunda net ve hizmet bedeli konusunda kararlısınız. 20 GB mobil veri hakkınızla isteklerinizi dilediğiniz gibi yerine getirin, gerisini düşünmeyin. 2000 DK konuşma süresiyle istediğiniz kişiyle istediğiniz kadar konuşun, 2000 DK zor biter. Platinum hizmetimizin doruk noktası olan Platinum Süper Paketini biraz daha tanıtalım.

Buraya Kadar Geldik, Platinum Süper Paketi Bizlik

Hepimiz sevdiğimiz şeylerde uçlara gitmeyi düşleriz. Turkcell faturalı paketler dahilindeki Platinum Süper Paketi ile düşleriniz sizin! Bir Turkcell kullanıcısı olarak sevdiğiniz uygulamalardan oluşan uygulama havuzumuzda BİP, Tv+, Fizy, Goller Cepte, Lifebox ve Dergilik uygulamaları bulunmaka. Ve siz de her Platinum kullanıcısı gibi bu uygulamaları kullanırken imtiyazlı konumda olacaksınız. Bir yandan ihtiyaçlarınızı giderirken özgür, öte yandan istekleriniz doğrultusunda internetinizi kullanırken rahat olacaksınız. Kullanımınıza sunulacak olan uygulamaların kendi ek GB kullanım hakları olacaktır. Havuzumuzdaki uygulamaların kullanım oranlarına uygun imkanlar sağlanmaktadır. Platinum paketleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizleri sayfamızdaki diğer yazılara yönlendirmek isteriz.

Düşündüm De, Sanırım Kararımı Vermedim

Hepimiz bize sunulan hizmetlerin bize uygun olmasını ve bizden beklenen karşılığın verilen hizmetin adil bir karşılığı olmasını isteriz. Tarifebilir.com olarak hedefimiz kullanıcılarımızın isteklerini doğru bir şekilde filtreleyip, en uygun tarifeyi bulmalarını sağlamak. Numara taşıma veya hat alma işlemini yapmaya bir kere bile karar vermişseniz, fiyatlardan, hizmet kalitesinden, hizmetin yeterliliğinden şikayetçisiniz demektir. Dolayısıyla seçeceğiniz tarifenin içinize sinmesi, önceliğiniz olacaktır. Nitekim bu her tüketici için aynı şekilde geçerlidir. Bunun bir sonucu olarak sizleri Platinum Süper Paketi’ne getiren mobil veri hakkı genişliği, 4.5 G internet hızı ve geniş uygulama havuzunu yeterli bulmadıysanız; sizleri diğer tarifeleri tekrar incelemek için sitemize, Turkcell’li olmak isteyen ancak aradığı şeyi henüz bulamamış kullanıcılarımızı Turkcell faturalı paketleri tekrar incelemeleri için ilgili sayfaya ve daha üst seviye bir hizmetimiz olan Platinum Black hizmetlerini incelemeye davet ederiz.

Bu Tarife Benlik, Sonuçlandıralım

Platinum Süper Paketi’ni beğenmenize sevindik! Tarife kapsamında yıllık taahhüdünüz ile kampanyanın vaat ettiği imkanlar olan 20 GB mobil veri hakkı, 2000 DK konuşma süresi ve önceden seçilmiş uygulamalardan oluşan havuzdan faydalanma hizmetleri sizin olacak. Taahhüt vermek istemezseniz aylık aynı fiyata 10 GB kullanım hakkınız olacak, taahhütsüz olarak bu tarifeden faydalanmak isterseniz düşünmeniz gerekebilir.

Daha fazla bilgi için danışmanlık servisimize ulaşabilir veya sitemizde gezmeye devam edebilirsiniz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını ve sizleri aramızda görmeyi dileriz 🙂

  • Alışveriş İndirimleri
  • Havaalanı Transfer
  • Hediye Sinema Bileti
  • Mobil TV
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Spotify - Fizy
  • Yurtdışı Avantajı