1.000 Dk
1.000 SMS
10 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
79TL

Yeni Aboneler İçin

79TL

Mevcut Faturalı Aboneler İçin

79TL

Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Tam 10 GB internet, her yöne 1000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız dakika ve 1000 SMS/MMS Platinum 10 GB Paketi’nde. Üstelik bu paketle size özel çözümlerle hayatınızı kolaylaştıracak ve konforunuzu artıracak Platinum ayrıcalıklar dünyasının kapılarını aralayacaksınız.

4.5G hızında TV+, Fizy, BiP, lifebox ve dergilik deneyimi paketinin içinde!

BiP’e özel ek 5GB ile yüksek kaliteli görüntülü arama özelliği.

Ek 5GB interneti ile birlikte Turkcell TV+.

Fizy ile internetinden harcamadan sınırsız müzik dinleme ve video izleme olanağı.

Lifebox 100GB Saklama Alanı.

5GB interneti ile birlikte Dergilik uygulama üyeliği.

Yurt içi her yöne dakikalarınız KKTCELL yönüne yaptığınız aramalarda da geçerlidir.

İnternet, konuşma ve mesajlaşma aşımları aylık onar adet ile sınırlıdır.

10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.

10 adet konuşma aşımından sonra dakika başına 0.02 TL yansır.

10 adet mesajlaşma aşımından sonra SMS başına 0.04 TL yansır.

Fiyata %18 KDV; konuşma ve SMS için %25 ÖİV ve internet için %5 ÖİV dâhildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir.

Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 sn, internet için 1 kb’dir.

İnternet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

4.5G Hızını Deneme Kampanyası kapsamında 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulur.

Turkcell Platinum’un ayrıcalıklarla dolu dünyasını incelemek ve tüm ayrıcalıklardan yararlanabilmek için AppStore veya Google PlayStore üzerinden Turkcell Platinum Uygulaması’nı indirmeyi unutmayın.

Bu kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Cihaz ve SIM kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. Abonelik iptali için 3G yazıp 2222’ye gönderilmesi yeterlidir.

10 Eylül 2016 itibarıyla tarife içeriğine Dergilik Servisi ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi eklenecektir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, 1 kpbs hız ile kullanım devam eder. Dergilik Servisi hakkında detaylı bilgiyi bu sayfadan alabilirsiniz.

Turkcell Platinum 10 GB ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faturalı Turkcell Tarifeleri

Turkcell gnctrkcll, Turkcell Platinum, Profesyoneller Kulübü, Emekliler Kulübü, Çiftçi Birliği gibi kulüplerle farklı segmentteki abonelerine avantajlı Turkcell tarifeleri sunmaktadır. Tüm Turkcell tarifeleri, Turkcell sayfamızda yer almakta olup ihtiyacınıza en uygun Turkcell faturalı tarifeler ve faturasız paketler için anasayfada yer alan tarife seçim aracını kullanarak Vodafone ve Avea tarifeleri ile karşılaştırma yaparak tarifenizi seçebilirsiniz. Turkcell faturalı tarifeler ve faturasız paketler arasından seçim yapmak ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell

Şubat 1994’te Türkiye’de hizmet vermeye başlayan ilk GSM operaörü olan Turkcell günümüzde de 35 milyondan fazla abonesiyle Türkiye’deki en çok aboneye sahip olan GSM operatörüdür. Türkiye dahil dokuz ülkede faaliyet gösteren Turkcell bu ülkelerin beşinde pazar liderliğini sürdürmektedir. Geniş kapsama alanı ve çekim kalitesi üzerine yaptığı iletişimle ön planda olan Turkcell aynı zamanda 110’dan fazla ülkede yaptığı anlaşmalar ile yurt dışında kullanım hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli hizmetle karşılık vermeyi amaçlamaktadır.

  • Alışveriş İndirimleri
  • Havaalanı Transfer
  • Hediye Sinema Bileti
  • Mobil TV
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Spotify - Fizy
  • Yurtdışı Avantajı