2.000 Dk
100 SMS
12 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
109TL
Yeni Aboneler İçin
-TL
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
-TL
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Platinum Maksi Paketi İle Yeni Bir Pencere Açın

Turkcell faturalı tarifelerin Platinum hizmetine dahil ilk tarifemize hoş geldiniz! Platinum’lu olma ayrıcalığına erişmek için Platinum Maksi Paketi sizin için oldukça avantajlı olacak. Tarife özellikleri 12 GB internet hakkı, 2000 DK konuşma her yöne ve diğer Turkcell’lilerle sınırsız konuşma hakkıdır. Fiyat performans açısından gözünüze kestireceğiniz tarifler arasında yıldızı parlayan tarifemizden biraz daha bahsedelim.

İddialısın Platinum Maksi Paketi, Avantajın Nedir?

Mobil internet tarifeleri araştırmak bir yana, numara taşımak da yeni hat almak da, her ne kadar bilgiye ulaşmak daha kolay olsa da güvenmek zor olduğundan, artık daha karmaşık halde. Her birimiz tüketici olarak benzer sıkıntılardan yakınmaktayız. Tarifesinden memnun insan, mutlu insandır. İzin verin mutlu insan olmanızda Platinum Maksi Paketi ile sizlere yardımcı olalım. Tarife dahilinde Turkcell Platinum kullanıcılarına sunulmuş olan uygulama havuzundan faydalanabileceksiniz. Her bir uygulamanın kendine özgü ek internet kullanım hakkı bulunmakta ve bu hak aşırı bir kullanım olmadığı sürece aylık kullanımınızı karşılayacak yeterliliktedir. Bu uygulamalar BİP, Dergilik, TV+, Fizy, Lifebox ve Goller Cepte’dir. Aynı zamanda Turkcell’lilerin bir diğer ayrıcalığı olan Salla Kazan ile GB kazanma şansınızı kaçırmayacaksınız. Uygulama havuzumuz yanı sıra 12 GB internet ile ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi kafanız rahat bir şekilde karşılayabilicek, 2000 DK ile sevdiğiniz sevmediğiniz herkesle paket derdi olmadan konuşabileceksiniz. Mevcut kampanyalar arasında bu uygulamaları bu imtiyazlarla bu mobil veri hakkıyla bulmak kullanıcı için harika değilse nedir?

Aradığım Şey Bu Mu Emin Değilim

Tarifebilir.com olarak sizlere aradığınız tarifeyi en rahat ve en doğru şekilde sunmak için hizmet veriyoruz. Tanıttığımız tarifeler arasında karşılaştırma yapmanızı ve kendinize en uygun planı çıkarmanızı kolaylaşırmak için araçlarımızı sunuyor ve sizlerin sosyal ve ekonomik ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Dolayısıyla Turkcell Platinum Maksi Paketi dahilindeki uygulama havuzu ilginizi çekmediyse veya fiyat-performans açısından tarifemizi kendinize uygun bulmadıysanız sizleri diğer tarifeleri incelemek için sitemize, Turkcell faturalı tarifeleri değerlendirmek için diğer arama sonuçlarına, Turkcell kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfamızdaki diğer yazılara yönlendiriyoruz. Fazla bilgi sizi yarı yolda bırakmayacaktır.

Hoşuma Gitti, Ya Şimdi?

Platinum Maksi Paketi yıllık taahhüdünüzle sizlere 12 GB internet hakkını sunmakta. Aylık kullanmak istemeniz halinde 6 GB hakkınız olacağından kullanıcılarımıza bu tarifeyi taahhütlü olarak edinmelerini tavsiye ederiz. Taahhüt ile Turkcell Platinum sahibi olmanın ayrıcalıklarına sahip olacaksınız. Tarifeniz dahilindeki haklarınızın aşımı halinde mağruz kalacağınız ücretlendirme bedeli Turkcell resmi internet sayfasında açıklanacak olan bedeldir. Ne taahhüt ettiğini bilmek isteyen kullanıcılarımız için taahhütnameyi buraya bırakıyoruz. Çünkü bilmediğimiz şeylere evet dememek, daha bilinçli tüketiciler olmak için çok iyi bir başlangıç!

Sayfayla İşim Bitti, Görüşmek Üzere

Sizlere en iyi hizmeti sunma hedefimizi bir nebze de olsa gerçekleştirebildiğimiz için mutluyuz. Kendiniz için en iyi tarifeyi bulma ve numara taşıma/hat alma işlemlerini daha da kolaylaştırmak için araçlarımızla ve danışmanlık servisimizle hizmetinizdeyiz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını ve sizleri aramızda görmeyi dileriz 🙂

  • Alışveriş İndirimleri
  • Havaalanı Transfer
  • Hediye Sinema Bileti
  • Mobil TV
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Spotify - Fizy
  • Yurtdışı Avantajı