2.000 Dk
100 SMS
16 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
129TL
Yeni Aboneler İçin
-
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
-
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Platinum Ekstra Paketi Cebinizde, Keyfiniz Yerinde

Turkcell faturalı tarifelere hoş geldiniz! Talep ettiğiniz hizmetler dahilinde katlanabileceğiniz fiyat aralıklarında size yeterli ve uygun hizmet sunmak için Platinum Ekstra Paketi sizlerle. Hizmetimiz dahilinde sizlere 12 GB internet, her yöne 2000 Dk ve diğer Turkcell’lilerle sınırsız konuşma hakkı tanıyoruz. Platinum Ekstra dahilindeki sizin için önceden seçilmiş uygulamalara imtiyazlı erişim hakkı da hizmetimize dahil. Yeterince özetledik, biraz da anlatalım.

 Platinum Ekstra Derler Tarife Vardır, Lakin Nedir?

Telefon aldınız, heyecanlısınız. Arkadaşlarınız mesaj, sevdikleriniz arama bekliyor; karşınızda bir görevli size tarifeleri anlatıyor. Öyle diyor böyle diyor, ikna oluyorsunuz. Taahhüt verip eve gidiyorsunuz, hattınız ertesi gün elinize geliyor. Fakat o da ne? Bu internet, bu konuşma süresi çok az ben kaç para verdim bu ne böyle? Aceleyle şubeyi arıyorsunuz istekleriniz karşılanmadığını, tarifenizi değiştirmek istediğinizi söylüyorsunuz. Cayma bedelleri, diğer tarifelerin kısa özeti ve yine aceleyle verilmiş bir kararla iç geçirerek telefonu kapatıyorsunuz. Bütün mobil internet kullanıcıları bu süreci ya yaşamış ya duymuştur. Bu süreci hiç yaşamamak için sizleri Türkiye’nin en geniş kullanıcı profiline sahip hizmet sunucusu olan Turkcell’in faturalı tarifelerini bizim aracığılımızla incelemeye ve size en uygununu bulmaya davet ediyoruz. Turkcell, sizlere sunduğu Platinum hizmetleri dahilinde bir uygulama havuzu hazırlamıştır ve bu havuzdan faydalanmanız için bazı haklar tanımıştır. Bu uygulama havuzu BİP uygulamasında 5 GB ek kullanım hakkı ile kaliteli görüntülü konuşma, TV+ uygulaması için 15 GB ile televizyon kanallarını keyifle izleme, Fizy’e özel 5 GB ile kaliteli müzik dinleme, Dergilik ile Türkiye’de basılan dergi ve gazetelere dilediğiniz zaman ulaşabilme imkanlarından oluşmaktadır. Bunların yanı sıra Turkcell’lilere özel Salla Kazan ile GB kazanma şansı sizleri bekliyor. Bu uygulamalarla birlikte kendi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak  kullanımınıza sunulmuş 16 Gb internet ile 4.5 G hızında keyfinizce mobil veri kullanın, arkanıza bakmayın. Platinum Ekstra Paketi özelliklerinden bu şekilde bahsetmiş olduk.

İyi Dedin Ama Çok Isınamadım

Her zaman sizleri en uygun tarifeyle buluşturmak için buradayız. Dolayısıyla ihtiyaçlarınızı gözetiyoruz. Platinum Ekstra Paketi hizmeti dahilinde Turkcell kullanıcısı olmak avantajlı olmakla birlikte, sizlerin ekonomik endişeleri hepimizin ortak endişesidir. Turkcell’li olmanın getirisi olan bu uygulama havuzu sunulan diğer hizmetlerde de aynı şekilde kalacaktır. Dolayısıyla bu uygulamaların sunduğu ayrıcalıklarla ilgilenmiyorsanız, sizleri diğer kampanyaları incelemek için sitemize, hizmetin içeriğini sevdiyseniz ancak fiyata ısınamamışsanız sizleri diğer Turkcell faturalı tarifelerini incelemek için uygun tarife bulma hizmetimize, Turkcell internet hizmetleri ve Turkcell faturalı tarifeleri hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki diğer yazılara bakmanız konusunda teşvik ediyoruz.

Yok Yok Ben Beğendim, Şimdi Ne Yapmalıyım?

Turkcell Platinum Ekstra Paketi, yıllık taahhüdünüz ile sizlere 16 GB internet ve 2000 DK konuşma süresi hizmeti sunmaktadır. Aylık olarak kullanmak isterseniz aynı fiyata 8 GB internet hizmeti sunmaktayız. Tavsiyemiz yıllık taahhüt verecekseniz bu hizmeti değerlendirmeniz. Bunun dışında konuşma sürenizi bitimeniz halinde Turkcell’in resmi internet sayfasında yayınlayacağı aşım ücreti ile ücretlendirileceksiniz. Bilinçli kullanıcılarımız için Turkcell faturalı tarifelerine vereceğiniz genel taahhüt’ün metnini yine Turkcell resmi internet sayfasında buraya tıklayarak ulaşma imkanı da bizden 🙂

Her Şey Tamam

Size uygun tarifeyi bulduğunuz için kendi adımıza iftihar ediyoruz! Hizmetimizinden gönlünüzce faydalandığınız ve memnun kaldığınız için teşekkür ederiz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını ve sizleri aramızda görmeyi diliyoruz 🙂

 

 

 

  • Alışveriş İndirimleri
  • Havaalanı Transfer
  • Hediye Sinema Bileti
  • Mobil TV
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Spotify - Fizy
  • Yurtdışı Avantajı