2.000 Dk
100 SMS
30 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
189TL
Yeni Aboneler İçin
-
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
-
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Platinum Black Plus Paketi ile Bulutların Üzerine

Mevcut ve müstakbel Turkcell kullanıcılarını hizmet çeşitliliğimizle selamlıyoruz, hoş geldiniz! Halihazırda olan Turkcell faturalı paketlerini inceleyip buraya geldiğinize göre isteklerinizin sınırı gökyüzünü geçmiş durumda. Merak etmeyin, Turkcell kalitesiyle sizin uygun hizmetlerimiz de mevcut. Bu hizmetlerden ilki olan Platinum Black Plus Paketi ile, hayalinizdeki rahatlığa göz atabilirsiniz.

Bulut Dedin İyi Dedin, Ama Yeter Mi?

Platinum Black Plus Paketi sizlere 30 GB mobil veri kullanım hakkı, her yöne 2000 Dk konuşma hakkı ve Platinum kullanıcılarına özel hazırlanmış olan havuzdan faydalanabileceksiniz. Bu havuz BİP, Tv+, Lifebox, Fizy, Dergilik ve Goller Cepte uygulamalarından oluşmaktadır. Her uygulamanın kendine özgü ve kullanımına uygun ek internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Platinum Black ile hizmet olanaklarımızı olağanın üstüne çıkartıyoruz. 30 GB ile mobil internetinizi içinize sine sine harcayabilecek, 4.5 G hızı ile harcarken de konforlu olacaksınız.

Çok Güzel Duruyor Ama Sanırım Benlik Değil

Kullanıcılarımızın ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda hizmet tahsis etmek ve bu hizmetlerin en iyi şekilde yerine ulaştığını teyit etmek Tarifebilir.com olarak amacımızdır. Dolayısıyla herhangi bir sorunuz olursa tarifeleri tekrar incelemenizi ve size en uygun olan tarifeyi bulmanızı öneririz. Platinum Black Plus Paketi, oluşturulma amacı itibarıyla genel tüketim için ihtiyaç duyulan hizmet limiti sınırının üzerine çıkmakta ve istekler doğrultusunda şekillenmektedir. Yalnızca mobil için bu denli geniş bir Turkcell paketi öngörülmesinin gerekliliği bir yana, bu paketi kullanacak kullanıcılarımız hizmetin ekonomik yönünü mutlaka ele almış olmalıdır. Platinum Black Plus Paketi’nin sizin ihtiyaçlarınızı aştığını düşünüyorsanız bir alt Turkcell paketi olan Platinum paketlerini incelemek için ilgili sayfamıza bakabilirsiniz. Şayet bu tarife ihtiyaçlarınıza yetmiyor ise bir üst paket olan Platinum Black Ekstra Paketine bakmak isteyebilirsiniz.Daha fazla bilgi için diğer tarifeleri inceleme amacıyla sitemizi tekrar inceleyebilir, Turkcell Platinum hakkında bilgi almak için sayfamızdaki diğer yazılara bakabilirsiniz. Fazla bilgi sizleri yarı yolda bırakmayacaktır.

Öyleyse Nihayetlendirelim

Platinum Black Plus Paketi’ni seçtiğiniz için sizi kutluyoruz! İhtiyaçlarınızı iyi değerlendirdiğiniz ve sonuca ulaştığınız için sunduğumuz hizmetten mutluyuz. Turkcell tarifeleri dahilinde yıllık taahhüt vermeniz halinde 30 GB mobil veri hakkı kazanacaksınız. Ancak bilinçli tüketici olma gayesi güden herkese taahhütnameyi incelemesini tavsiye ederiz. Buradan taahhütnameye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için sitemizde gezmeye devam edebilir veya danışmanlık servisimizden faydalanabilirsiniz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını ve sizleri aramızda görmeyi diliyoruz 🙂

  • Alışveriş İndirimleri
  • Havaalanı Transfer
  • Hediye Sinema Bileti
  • Mobil TV
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Spotify - Fizy
  • Yurtdışı Avantajı