2.000 Dk
100 SMS
40 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
229TL
Yeni Aboneler İçin
-
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
-
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Platinum Black Ekstra Paketi ile Limitlerinizi Zorlayın

“Ben bu interneti su gibi içiyorum” mu diyorsunuz? “10 GB internetle ay mı geçer hocam bana 100 GB verseler bitiririm” diye mi düşünüyorsunuz? Öyleyse size bir teklifimiz var! Turkcell faturalı paketlerin hizmeti sınırlarını zorlayan hizmeti olan Platinum Black Ekstra Paketi tam sizlik! 40 GB interneti ve her yöne 2000 DK’sı ile Platinum Ekstra Paketi sizlere istediğiniz özgürlüğü veriyor. Ben çok mesajlaşırım, televizyonum internetten, bir de çok video izlerim mi diyorsunuz? O zaman hizmetimizi biraz daha detaylandıralım.

Kullanın Ey Ahali, Bitirseniz Aşk Olsun

Bu kadar söylemekle yetmez bir daha söyleyelim; 40 GB internet size çok kolaylık sağlar. Videolarınızı yüksek kalitede izler, müziğinizi kaliteli dinler, mesajınızı bol atarsınız. Aktif bir mobil kullanıcısının düşünmeden edemediği şeylerdir bunlar. Güncel ihtiyaçlarınıza cevap verin, hızlı yaşadığınız hayatınıza yön verirken elinizde kuvvetli bir mobil internet tarifesi olsun ki, kafanız rahat etsin. Veya evinizde oturun; keyfinize bakarken, torunlarınızı görüntülü ararken, veya konu komşu toplanıp oyun havasına oynarken keyfiniz kaçmasın. Turkcell kullanıcılarının ayrıcalıklı olarak sahip oldukları avantajlı uygulama havuzu Platinum Black Ekstra Paketi’nde de mevcut. Bu uygulamalar BİP, Fizy, Tv+, Lifebox, Goller Cepte ve Dergilik’tir. Bu önceden seçilmiş uygulamaları kullanırken her uygulamanın kendi kullanım amacına uygun olarak belirlenmiş ve sizlere ek olarak verilecek mobil veriler pakete dahildir. Bu uygulamalarla 40 GB internetle ve 2000 DK konuşma süresiyle keyfinize keyif katacak, işlerinizi ivedilikle göreceksiniz. Daha fazla Turkcell Platinum’lu olma hakkında bilgi almak için sayfamızdaki diğer yazılara göz atabilirsiniz. Emin olanlar aradığı şeyi buldu, çoktan numarasını taşıttı, gitti; gelelim emin olmayanlara.

Baktım Baktım Isınamadım, Ne Yapalım Şimdi?

Tarifebilir.com olarak öncelikli hedefimiz sizleri ideal tarifenizle buluşturmak ve numara taşıma yanı sıra hat alma işlemlerinizi gerçekleştirirken güvende ve rahat hissetmenizi sağlamaktır. Dolayısıyla sizlerin ekonomik, sosyal ve günlük ihtiyaç ve isteklerinizi her aşamada değerlendirmek zorundayız. Bu sayfada tanıttığımız Platinum Black Ekstra Paketi, aktif bir şekilde yoğun olarak internet kullanacak olan kullanıcılarımızı düşünerek tasarlanmış bir Turkcell faturalı tarifesidir. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı aşan bir paket olduğunu düşünüyorsanız Turkcell Platinum tarifelerini incelemek için sitemize dönebilirsiniz. Veya Platinum Black Ekstra Paketi’nin internet kullanımınıza yeterli olmadığını düşünüyorsanız, bir üst paket olan Platinum Black Süper Paketi’ni incelemek için ilgili sayfaya göz atabilirsiniz. Kendiniz için en uygun tarifeyi bulmanızda sitemizin araçlarıyla hizmetinizdeyiz.

Gerekli İşlemlere Başlamadan Önce

Sizleri ideal tarifenizle buluşturabildiğimiz için oldukça mutluyuz! Bundan sonrası çok kolay, size yardımcı olmaya devam edeceğiz. Platinum Black Ekstra Paketi’nin tüm hizmetlerinden faydalanmak için yıllık taahhüt vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde aylık kullanımınız için 20 GB internet hakkınız olacaktır. Taahhütnameyi incelemek isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Hak aşım bedelleri Turkcell’in resmi internet sayfasında yayınlanan orandır. Daha detaylı yardım almak için danışmanlık servisimize başvurabilirsiniz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını ve sizleri aramızda görmeyi dileriz 🙂

 

 

  • Alışveriş İndirimleri
  • Havaalanı Transfer
  • Hediye Sinema Bileti
  • Mobil TV
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Spotify - Fizy
  • Yurtdışı Avantajı