Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Numara - Hat Taşıma Kampanyaları

Numara - Hat Taşıma Kampanyaları ile bütçenize ve kullanım alışkanlıklarınıza en uygun tarifeleri bulun. Tarifebilir size yardımcı olacak!

Numara - Hat Taşıma Kampanyaları 2019

Hat Taşıma Kampanyaları 2019

2019 ile birlikte tarife fiyatlarına gelen güncellemeler bilinçli tüketicileri daha çok sorgulamaya ve kullanım alışkanlıklarına bütçelerine en uygun Numara - Hat Taşıma Kampanyaları konusunda araştırma yapmaya itiyor. Sizde size en uygun tarifeyi önerebilmemiz için tarife danışmanlarımızla iletişime geçin...

Faturalı ve Faturasız Hat Taşıma Kampanyaları

Faturalı hat seçimi yapan müşterilerimiz faturasız hatlara göre çok daha avantajlı fiyatlara erişebiliyorlar. Çünkü Faturalı hat seçimi ile bir hizmeti topluca 12 ve 24 ay sürelerince kullanmayı taahhüt ediyorsunuz. Bunun dışında hattınızı faturalı bir tarifeye taşıdığınızda yada yeni hat satın aldığınızda her ay tekrar tekrar ödeme yapmanız gerekmiyor internet bankacılığından ödeme talimatı vererek düzenli olarak ödeme yapabiliyorsunuz. 2019 itibariyle Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörlerine Numara - Hat Taşıma Kampanyaları aşağıdadır.   Tarifebilir aracılığıyla yapılan Bimcell, Pttcell, Teknosacell, Vodafone, Türk Telekom, Türk Telekom ve Turkcell faturasızdan faturalıya geçiş işlemleri yapılabilir. Ancak başvuru formu ile faturasız hattan faturasıza, faturalı hattan faturasıza geçiş yapılamaz. Numara taşıma ve faturalıya geçiş formu sadece faturalı hatlar için geçerlidir.