Turkcell 2 gb internet paketi

Neden Tarifebilir’i Kullanmalısınız?

Turkcell 2 gb internet paketi

Tarifebilir olarak, teknoloji sevdalısı, güncel gelişmeleri takip eden, telekomünikasyon bilgi ve tecrübesi olan uzman ve genç bir ekibiz. Blog olarak başladığımız yolculukta içerik ve hizmetlerimizi genişleterek GSM abonelerine en uygun tarifeleri bulabilecekleri bir hizmet sunmaya başladık. Hedefimiz, ürettiğimiz kaliteli ve özgün içerikler ile beraber güncel gelişmeleri ve haberleri de içeren bir referans kaynağı olmakla birlikte GSM operatörlerinin de güvenilir bir iş ortağı olmaktır.

Peki neden tarifebilir.com’u kullanmalısınız? Günlük yaşamda en çok kullandığımız teknolojik cihazın akıllı telefon olduğunu hepimiz biliyoruz. Çoğumuzun elinden düşmediğine, hatta elimizde olmadığında büyük eksiklik hissettiğine eminiz. Peki ya akıllı telefonumuzla neler yapıyoruz? Sosyal medya, video izleme, aramalar, mesajlaşmalar sanırım en çok kullandığımız başlıklar. Tüm bunları rahatlıkla ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek için ihtiyacınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza uygun bir tarifenizin olması lazım ama size en uygun tarifeyi nereden bulacaksınız? Bu noktada da bizim görevimiz başlıyor.

Peki bu en uygun tarife nedir? En uygun tarife, sizin günlük yaşamda telefonda kullandığınız dakika, internet ve SMS miktarlarınıza göre size en uygun pakettir. Günün çoğu kısmı telefonda geçiren bir kişi için dakikası bol tarifeler en uygunken, sosyal medyayı ve interneti sık kullanan gençler için ise interneti bol paketler uygundur. En basit şekilde sanırım böyle tanımlayabiliriz. Peki bu noktada Tarifebilir bize nasıl yardımcı oluyor diye sorarsanız, sizin kullanım miktarlarınıza göre size en uygun paketi öneriyoruz. Sizin beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamayı kendimize misyon edinerek, sizin operatörlerden en fazla verimi almanıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 

En uygun tarife, en hızlı şekilde Tarifebilir‘den bulunur. Çünkü ;

1.  Tarifenizden hiç memnun değilsiniz. Şimdi 3 operatöründe bayilerini gezip kendinize en uygun tarifeyi bulabileceğinizden emin değilken, tarifebilir.com’a girip kendinize en uygun tarifeyi saniyeler içinde bulabilirsiniz.

2.  Ailenizle beraber tatile çıktınız ve bir anda paketiniz bitti. Yeni bir paket için ailenizden ayrılıp, bayiye gidip, yeni bir tarife aramanıza gerek var mı? tarifebilir.com sadece bir tık uzağında.

3.  Sevgilinizle ayrı şehirlerdesiniz ve her gün telefonla görüşüyorsunuz. Buna paket mi dayanır. Sürekli yeni paket ve yeni çözüm arayışları. Bunlarla yorulmak istemiyorsanız hemen tarifebilir.com ‘a girin ve size elimizden geldiğince (!) yardımcı olmaya çalışalım. 🙂

4.  Yurt dışındasınız ve Türkiye’deki çocuğunuzun tarife değiştirmesi gerekiyor. Yurt dışından çocuğunuza yapacağınız en büyük iyilik ona tarifebilir.com üzerinden en uygun tarifeyi bulmak olacaktır. ( Vodafone Red, Turkcell Platinum, Turk Telekom Prime‘a bir göz atabilirsiniz bu konuda 🙂 )

5.  Arabanızla uzun yol seyahatindeyken bir anda paketiniz bitti. Yeni bir tarifeyi en kolay nereden bulabilirsiniz? Ya saatlerce yoldan sonra bayiden kendinize en uygun tarifeyi bulmaya çalışacaksınız ya da tarifebilir.com üzerinden kendinize en uygun tarifeyi anında bulabileceksiniz.

6.  Peki ya aradığınız daha da özel servisler mi? Spotify, TV, Netflix, Digiturk Sinema, Lig TV gibi içerikleri kapsayan tarifeler mi? Ya da havalimanı transferi, lounge, asistan, araba kiralama mı? Bu ve bunlar gibi bir çok içeriği kapsayan tarifeleri kolayca tarifebilir.com üzerinden bulabilirsiniz. Vodafone. Turkcell,  Türk Telekom linklerinden bu tarifelerin bazılarına ulaşabilirsiniz.

 

tarifebilir