Millenicom

Millenicom Alternatif Operatörü

Millenicom ve Sunduğu Hizmetler

Millenicom Türkiye’de gün geçtikçe serbestleşen telekomünikasyon sektöründe alternatif operatör olarak hizmet vermek adına 2004 senesinde kurulmuştur. Şirketin hisseleri 2016 senesinde Alman enerji devi EWE AG tarafından alınmış ve o günden itibaren EWE Turkey Holding tarafından yönetilmeye başlamıştır. Şirket genel olarak daha çok internet hizmeti sağlamaktadır. Bu bağlamda daha çok Turkcell Superonline, TT Net gibi firma kolları ile karşılaştırılabilir. Bu aşamada belirtmek gerekir ki Vodafone’da ev interneti alanında kendi Vodafone Evde bölümü ile hizmet vermeye başlamıştır. Bu konu ile ilgili makalemizi buradan bulabilirsiniz. Sağladığı internet hizmetinin yanısıra ev telefonu ve bulut hizmeti de sunan Millenicom, yeni müşterileri için birçok avantajlı kampanya sunmaktadır. Siz de eğer bu kampanyaların neler olduğunu ve bu kampanyalardan nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız aşağıda yer alan detaylı açıklamarımıza göz gezirebilir ve nihayetinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Millenicom Kampanyaları ve Avantajları

Şirket yeni gelen müşterilerine internet alanında üç ayrı kampanyalı paketler sunmaktadır. Bunlar Sınırsız Paket, Özgür Paket ve Prestijli Paket olarak adlandırılmıştır. Sınırsız Paket kapsamında 27 ay taahhüt ile 8Mbps’e kadar Adil Kullanım Kotası sınırsız paket 63,90 TL fiyatla kullanıcılara sunulmakta olup, paket aktivasyon ve kurulum tamamen ücretsizdir. Özgür Paket kapsamında ise taahhüt ve AKN sınırı olmadan 35Mbps’e kadar internet hizmeti aylık 69,90 TL fiyatla kullanıma sunulmaktadır. Bu paket kapsamında aktivasyon ücretsiz olup dört ay boyunca 30 TL kurulum ücreti talep edilmektedir. Son olarak Prestij Paket kapsamında 100Mbps’e kadar internet, taahhüt ve AKN sınırı olmadan 84,90 TL karşılığında kullanıma sunulmaktadır. Yine bu paket kapsamında dört ay boyunca 30 TL kurulum ücreti talep edilmektedir.

Görüldüğü üzere şirket yüksek hızlarda interneti diğer internet sağlayıcılardan çok daha uygun fiyatlara kullanıcılara sunmaktadır. Peki bu kampanyalardan nasıl yararlanabilirsiniz? Gelin bu sorunun cevabını birlikte inceleyelim.

Nasıl Millenicom Abonesi Olunur

tarifebilir olarak anlaşmalı olduğumuz operatörlerden birisi de millenicom olup, firmanın sunduğu kampanyaları sitemizden dilediğiniz filtrelere göre sıralayıp görüntüleyebilirsiniz. Siz de eğer bir millenicom müşterisi olup bu eşsiz kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken sitemizden sizler için en uygun paketi seçmek ve sizden istenen bilgileri eksiksiz bir biçimde bize bildirmek!