LG G3 Özellikleri ve Fiyatı

LG G3 Özellikleri ve Fiyatı

2014 yılının yaz döneminde ülkemizde satışa çıkartılan LG G serisine ait LG G3 modeli, mükemmel tasarımı, uygun fiyat seçeneği ve oldukça kullanışlı olması ile dikkat çekiyor. Özellikle dünya genelindeki akıllı telefon pazarındaki büyük rakiplerini geride bırakmak ve pazardan kendisine pay almak isteyen LG, G serisini sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek bu amacına ulaşacak gibi görünüyor. Firmanın oldukça beğeni toplayan G3 modeli uygun fiyat seçeneği ile de dikkat çekiyor.

LG G3 ile Mükemmel Görüntü Kalitesi

LG G3, 5.5 inçlik oldukça geniş bir ekrana sahip ve bu geniş ekran HD çözünürlüğün 4 katı piksele sahip olarak kullanıcılarına mükemmel bir görüntü kalitesi sağlıyor. Android işletim sistemine sahip olan cihaz, Snapdragon’un dört çekirdekli ve 2,5 Ghz hızında çalışan 801 işlemci modelinden gücünü alarak, kullanıcılarına keyifli bir kullanım imkanı sunuyor. LG G3 kamera açısından da iyi bir deneyim sağlıyor ve 13 MP 4K Ultra HD çekim yapabilen çift flaşlı kamerası ile dikkat çekiyor. Bu kamera sahip olduğu lazer netleme sistemi ile rakiplerinden sıyrılarak bir farklılık yaratıyor. Lazet netleme sistemi sayesinde çok daha hızlı ve keskin bir şekilde kamera netleme yapabiliyor.

LG G3

LG G3 özellikleri arasında dikkat çeken bir diğer detay da, kendi sınıfında en üst seviyelerde yer alan 3000 mAh gücünde bir bataryaya sahip olması. Değiştirilebilme özelliği bulunan batarya uzun bir kullanım imkanı sunuyor ve aynı zamanda da kablosuz bir şekilde de şarj edilebiliyor. LG G3 özellikleri itibariyle en güncel kablosuz bağlantı teknolojilerini kullanıcılarına sunarken, metal tasarımı ile de görsel olarak memnuniyet sağlıyor. LG G3 üst seviye bir akıllı cep telefonundan beklenen her şeyi fazlasıyla sunarak kesinlikle mükemmeli yakalamayı başarıyor diyebiliriz. Cihazın belki de olumsuz olarak nitelendirilebilecek tek yanı 2.1 MP ön kameraya sahip olması. Bu kadar güçlü bir cihazın daha güçlü bir ön kameraya sahip olması bekleniyordu. Ancak genel olarak bakıldığında LG G3 performansı açısından rahatlıkla tercih edilebilecek bir akıllı telefon.

LG G3 Fiyatı

LG G3 fiyatı kendisi ile aynı özellikleri taşıyan rakiplerinin fiyatları göz önünde bulundurulduğu takdirde oldukça cazip. Piyasada LG G3 fiyatı için 1.600 – 1.700 TL seviyesinde olduğunu söyleyebiliriz. LG G3 16 GB‘ı Turkcellden aylık 89,99 TL‘lik taksitlerle alabilirsiniz. LG G3 16 GB fiyatı Vodafoneda ise tarifenize ek 35 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

LG G3’ü Hangi Tarife ile Kullanmalıyım ?

Her akıllı telefon gibi LG G3‘ü de interneti bol bir tarife ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Turkcell, Vodafone ve Avea’nın bol internet içeren tarifeleri için tarifeler sayfamızdan arama yapabilir, seçmek istediğiniz tarife için bizimle iletişime geçebilirsiniz.