LG G3 Beat Özellikleri ve Fiyatı

LG G3 Beat Özellikleri ve Fiyatı

Üst segment akıllı telefonların oldukça yüksek fiyatlarla satışa sunulduğu bir dönemde LG, G serisi ile bu durumu kendi lehine çevirmeyi ve üst segment akıllı telefonlarını tüketicilere uygun fiyat seçenekleri ile sunarak, global pazar içerisinde kendisine ait bir yer edinmeyi amaçlıyor. LG G3 modelinin minisi olarak adlandırılan LG G3 Beat de fiyat performans açısından kullanıcılarını oldukça memnun edecek akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Özellikle cihazın kendisi ile aşağı yukarı aynı özelliklere sahip olan rakiplerine göre çok daha uygun bir fiyata sahip olması, cihazı daha cazip bir hale getiriyor.

LG G3 Beat rakipleri ile aynı şekilde Snapdragon 400 işlemci ve 720 p çözünürlüğünde bir ekrana sahip. 5 inç büyüklüğündeki IPS ekranı kaliteli ve oldukça canlı bir görüntü sunuyor ve ekran kalitesi birçok kişi tarafından fazlasıyla beğeniliyor. Cihazın ana kamerası 8 MP ve LG G3 gibi lazer netleme desteği bulunuyor. Böylece gün ışığında ya da flaşla birlikte oldukça kaliteli fotoğraflar çekilebiliyor. Ancak bunu ne yazık ki flaşın kapalı olduğu gece çekimleri için söyleyebilmek pek mümkün değil. Cihazın kamera açısından bir diğer zayıf yanı da 1.3 MP ön kamerası. Üst seviye bir akıllı telefonda daha güçlü bir ön kamera olması gerekiyor. LG G3 Beat özellikleri arasından dikkat çeken en önemli detay 2540 mAh bataryası. Az güç tüketen işlemcisi ve 720p çözünürlüğündeki ekranı ile bataryası uzun bir kullanım imkanı sunuyor. Cihazın 750 saate kadar stand by süresi ve 16 saate kadar da konuşma süresi bulunuyor.

LG G3 Beat Fiyatı

LG G3 Beat özellikleri açısından her ne kadar dikkat çekici olsa da 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızası teknik olarak yetersiz düzeyde. Bu nedenle de kimi zaman eleştiri oklarının hedefi oluyor. Ancak yine de rakiplerine göre benzer özelliklere sahip olduğu ve LG G3 Beat fiyatı çok daha uygun olduğu için rahatlıkla tercih edilebilir bir akıllı telefon diyebiliriz. LG G3 Beat‘i Turkcellden aylık 58,99 TL‘lik taksitlerle alabilirsiniz. LG G3 16 GB fiyatı Vodafoneda ise tarifenize ek 35 TL’den, Aveada ise 9 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.

LG G3 Beat’i Hangi Tarife ile Kullanmalıyım ?

Her akıllı telefon gibi LG G3 Beat‘i de interneti bol bir tarife ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Turkcell, Vodafone ve Avea’nın bol internet içeren tarifeleri için tarifeler sayfamızdan arama yapabilir, seçmek istediğiniz tarife için bizimle iletişime geçebilirsiniz.