1.000 Dk
Sınırsız SMS
4 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
35TL
Yeni Aboneler İçin
35TL
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
35TL
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Kontrol Sizde Süper 4 GB Paketi ile Tam Kararında

Mobil internetiniz için en ideal kampanyalardan biri olan Kontrol Sizde Süper 4 GB Paketi ile ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız ve internet kullanımınızı tam istediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz kampanyaya hoş geldiniz! Türk Telekom’un sunduğu Kontrol Sizde paketlerinin en dengeli kampanyası olan Kontrol Sizde Süper 4 GB Paketi izlere mobil internet hakkınızı tam ihtiyacınız olan şekilde sunmak için geliyor!

Neymiş Bu Kontrol Sizde Süper 4 GB Paketi?

Telefonunuzu elinize aldığınızda 5-10 dakika şöyle bir bakınıp bırakıyor, sosyal medyada birkaç video ve mesajla gününüzü kapatıyor veya günlük yolculuklarınızda dinlediğiniz müziği karşılıyorsanız istediğiniz paketi buldunuz. Mobil cihazlarımızdan kullandığımız ve hayatımızın bir parçası olmuş uygulamaları temel düzeyde kullanmak için ideal olan Kontrol Sizde Süper 4 GB Paketi ile istediğinizi tam da istediğiniz kadar elde edin! Kontrol Sizde Süper 4 GB Paketi içinde 1000 DK konuşma süresi ve 1000 SMS ile 4 GB mobil internet kullanım hakkı sunmaktadır. Kontrol Sizde paketlerinin özelliği olan sabit hatlar ve şebeke dahilinde sınırsız konuşma ve tarifenin yurt dışında da aynen kullanıma açık olması da bu pakette mevcut.

Yetmez ki bana 4 GB, Ne Yapmalı?

Daha çok sosyal medya, daha çok müzik ve daha çok iletişim için daha çok mobil internet gerekli. Haliyle Kontrol Sizde Süper 4 GB Paketi sizler için tatmin edici olmayacaktır. Mobil internetinizi tam anlamıyla kullanmak ve kullanırken rahat olmak için bir üst paketi öneririz. “Ben mobil internetimi film izleyerek saatlerce müzik dinleyerek ve video izleyerek harcıyorum. 4 GB değil bir ay bir hafta götürmez beni.” Diyenlerdenseniz, sizleri diğer kontrol sizde paketlerine yönlendirelim. Her ne kadar daha çok internet isteğinizi karşılasa da, bittiğinde aşırı kullanım sorunu yaşatmayacak bir internet tarifesi daha iyi olacaktır, değil mi? 😊

Ben Tamamım, Şartlar Neler?

İhtiyacınızı karşılayacak paketi bulmanıza çok sevindik! Hatırlatmak gerekir ki Kontrol Sizde Süper 4 GB Paketi en iyi fiyat-performans dengesini taahhütle sağlamaktadır. Taahhütle aylık 35 TL’ye denk geliyor iken, taahhüt olmadan aylık 80 TL ücretlendirme vardır. Taahhütnameye buradan ulaşabilirsiniz. Tarifebilir.com araçlarını kullanarak tarifenizi edinebilir ve güzel günlerde Kontrol Sizde Süper 4 GB Paketi kullanabilirsiniz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz 😊

  • Alışveriş İndirimleri
  • Havaalanı Lounge Hizmeti
  • Havaalanı Transfer
  • Mobil TV
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Yurtdışı Avantajı