1.000 Dk
Sınırsız SMS
8 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
45TL
Yeni Aboneler İçin
45TL
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
45TL
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketi ile Daha Yükseklerde

Kullandığı internetin hakkını verip de yine de fazla abartmayacakların son durağı olan Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketi ile tam istediğiniz yerdesiniz! Türk Telekom’un sizler için hazırladığı bu pakette hem aradığınız rahatlığı hem ihtiyaçlarınızı gözetebilme imkanını kullanımınıza sunuyor. Bizce ihtiyacınız olan paket tam da burada! Gelin öyleyse neymiş Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketi inceleyelim.

Kullanımınıza Özel, Size Özel

Kontrol Sizde Maksi 8 GB Paketi dahilinde 1000 DK konuşma süresi ile her yöne 1000 SMS hakkınızla birlikte 8 GB mobil internet erişim hakkınız olacak. İster zorunda olduğunuz için ister sevdiğiniz için telefonla dilediğiniz kadar konuşabilmeniz yanında, “internetimi kullanırken sınırımı aşıyorum, niye oluyor bir türlü anlamıyorum” diyenlerdenseniz çözümünüz bizimle! Kontrol Sizde 8 GB Paketi özelliği olan hakkınız bittiğinde kesilen internet erişiminizle kendinize net bir sınır çizebileceksiniz. Paketinizi yurt dışında da kullanabileceğinizi unutturmayalım. Mobil internet erişimine ihtiyaç duyduğunuz noktada, ihtiyacınız kadar ek paket satın alarak kullanımınıza devam edebilirsiniz. 

Bana Yetmez Diyenler İçin

Tarifebilir.com olarak sizlere ihtiyacınız olan paketi tam istediğiniz şartlar altında bulmanız için hizmet sunmaktayız. Kontrol Sizde paketlerinin sunduğu imkanlardan memnunsanız diğer paketleri incelemek için sitemize dönebilir veya bir üst pakete bakabilirsiniz. 8 GB mobil internet kullanımı günlük sürekli kullanım söz konusu olmadığı takdirde sizin için yeterli olacaktır. Ancak video, müzik ve görsel tüketiminiz hızlı ve devamlıysa daha rahat etmeniz açısından daha yüksek limitli paketler ihtiyacınızı daha iyi karşılayacaktır.

Tam Bana Göre

İsteklerinize uygun tarifeyi bulmanıza çok sevindik! Sitemizin sunduğu araçlarla yeni tarifenizi edinmek için işlemlere başlayabilirsiniz. Hatırlatmamız gerekir ki Kontrol Sizde 8 GB Paketi en iyi fiyat performans dengesini taahhüt ile sağlamaktadır. Taahhüt ile aylık 45 TL ile hizmetten faydalanabiliyorken taahhüt olmadan kullanımda aylık 90 TL ödemeniz gerekmektedir. Taahhüdü düşünmenizi öneririz 😊

Taahhüt metnini incelemeniz yapacağınız işlemin sağlığı açısından oldukça önemlidir. Taahhüt metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz 😊

  • Alışveriş İndirimleri
  • Havaalanı Lounge Hizmeti
  • Havaalanı Transfer
  • Mobil TV
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Yurtdışı Avantajı