1.000 Dk
Sınırsız SMS
2 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
26TL
Yeni Aboneler İçin
26TL
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
26TL
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Kontrol Sizde Eko 2 GB Paketi ile Her Şey Keyfinizce

         İhtiyaçlarımızı, isteklerimizi ve hayallerimizi idare etmeye çalıştığımız günlük yaşantımızda, bizleri rahatlatacak küçük ya da büyük her türlü fırsatı değerlendirmeyi refleks haline getirmiş kullanıcılar olarak uygun fiyata istediğimiz miktarda ve hızda internet erişimine ulaşabilmek oldukça çekici olacaktır. Türk Telekom bizlere bu konuda imkan sunuyor ve Kontrol Sizde Eko 2 GB Paketi tanıtıyor. Kontrol Sizde paketlerinin ayrıcalıklarından yararlanırken internet limitinizin sınırını bizlere bırakıyor.

Nedir Paketin İçindekiler

            Kontrol Sizde Eko 2 GB Paketi, her yöne 1000 DK ve 1000 SMS ile 2 GB mobil internet erişimini bizlere sunuyor. Peki ya kontrol kısmı nerede devreye giriyor? İnternetimizi kullanırken hepimizin yaşayabileceği “limitimi aştım mı?” sorusunu kendimize sormamıza gerek kalmıyor! 2 GB mobil erişim hakkınızı kullandığınız anda bu paket dahilindeki internet erişiminiz kesiliyor ve siz farklı bir paketle mobil internet satın almadığınız müddetçe sonraki aya kadar cihazınızın internet erişimi olmuyor. Sabit hatlarla iletişim ve şebeke içi iletişimde, Kontrol Sizde paketleri dahilindeki her paket için geçerli olmak üzere, dakika hakkınız kullanılmaz. Aynı zamanda Kontrol Sizde Eko 2 GB Paketi yurt dışında da aynen kullanıma açıktır.

Bu Pakete Pek Isınamadıysanız

İlk okuyuşta “peki bunun nesi benim için iyi ki?” diye sorabilirsiniz. Bu paket kullanım amacı olarak sınırını net bir şekilde belirlemek isteyen kullanıcılarımıza yöneliktir. Zira paketinizin sizlere sunduğu internet erişimi sınırını geçtikten sonra da kullanmak sizler için bir sorun yaratmıyorsa başka paketleri incelemeniz isteklerinize daha uygun olacaktır. Şayet Kontrol Sizde Eko 2 GB Paket dahilinde sunulan mobil internet erişim hakkı sizin için yeterli olmadıysa diğer Kontrol Sizde paketlerini inceleyebilir veya başka imkanları görmek için ana sayfaya dönebilirsiniz.

Tam Aradığım Gibi, Ne Yapmalıyım?

İstediğiniz paketi bulmanız tarifebilir.com olarak bizleri oldukça memnun etti! Kontrol Sizde Eko 2 GB Paketi edinmek için 12 ay taahhüt kullanmanızı tavsiye ederiz. Zira taahhütlü kullanımda aylık 26 TL iken taahhüt olmadan kullanımda 70 TL olan kullanım ücreti tam olarak istediğiniz fiyat-performans dengesini sizlere sunmayabilir. Taahhütnameyi buradan inceleyebilirsiniz. Paketinizde karar kıldıysanız tarifebilir.com yardımcı araçlarıyla sizleri yönlendirecektir.

Her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz 😊

  • Alışveriş İndirimleri
  • Havaalanı Lounge Hizmeti
  • Havaalanı Transfer
  • Mobil TV
  • Özel Müşteri Hizmetleri
  • Yurtdışı Avantajı