kablonet

Kablonet Internet Faydaları

Kablonet Internet Nedir

Kablonet Türksat tarafından sunulan bir internet sağlayıcı servisidir. Ülkemizde çoğu internet kullanıcısı gelişen teknolojiye rağmen çok ortalama internet hızlarına yüksek fiyatlar ödemektedir. Bu inkar edilemez bir gerçektir. Turkcell Superonline ve TT Net başta olmak üzere internet sağlayıcı firmalar ortalama internet hızları için yüksek fiyatlar talep etmektedir. Ayrıca sunulan bu hizmetlerde istenen verim alınamamakta genel olarak yaşanan sorunların çözümü haftaları bulabilmektedir. Hal böyle olunca ülkemizde bulunan 54 milyon aktif internet kullanıcısı daha kaliteli hizmet alabilmek adına yeni ve genç firmalara yönelmeye başlıyor.  İşte bu durum içerisinde Kablonet sizlere yüksek hızlı internet hizmetini çok daha makul fiyatlarla sunuyor.

Kablonet eskiden yaygın olarak kullanılan kablo TV’nin alt yapısının bulunduğu binalarda hızlıca kurulabilen internet sağlayıcısıdır. Bu aşamada bahsetmek gerekir ki bu altyapıya sahip bir binada veya mahallede değilseniz kablonet’e erişiminiz biraz zaman alacaktır. Bunun sebebi sıfırdan kurulacak alt yapı ve bununla ilgili yapılacak çalışmalardır. Bunun için öncelikle başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Altyapı kurulumu uzman ekip tarafından talep edilen binaya ve mahalleye kurulacaktır. Ancak bunun en önemli koşulu bu konuda yeterli talebin olmasıdır. Bu nedenle Türksat kablonet avantajlarından faydalanmak için gerekli sayıda talebi yaşadığınız apartman veya mahalleden toplayacağınız imzalar ile oluşturabilirsiniz. Yeterli sayıda talep toplandıktan sonra yapılacak başvuru neticesinde çalışmalara başlayacaktır. Bu uzun ve meşakkatli gibi görünen süreç gözünün korkutmasın. Tüm işlemler tamamlandığı ve hizmetiniz aktif edildiği zaman gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki yaptığınız girişime değdiğini görecek ve bu avantaj dolu hızlı internet dünyasına adım atmış olacaksınız. Gelin şimdi hep birlikte bu tarz internetin siz kullanıcılara ne tür avantajlar sağladığına bir göz atalım.

Kablonet Avantajları

Kablonet kullanıcılarına birçok tarife sunmaktadır. İnternet kullanımızın yoğunlaştığı alana göre kendinize en uygun tarifeyi seçebilirsiniz. Bu açıdan fiyatları 19.99 TL ila 499.99 TL arasında değişen tarifelere sahiptir. Bu tarifelerde karşılaşabileceğiniz en düşük indirme hızı 10Mbps’dir. Bu durumun güzel yanı bu hızı gerçekten yaşamanız. Çoğu zaman internet sağlayıcıları sizlere sundukları hizmeti …Mbps’e kadar şeklinde sunar. Bunun sebebi o hıza büyük ihtimalle asla erişemeyeceğinizdendir. Ödediğiniz ücret ile aldığınız hizmet arasında uçurumlar olduğunu ortalama her internet kullanıcısı kabul edecektir. kablonet’te ise bu fark olduğunca az olup gerçek anlamda yüksek hızlı internetin tadını doya doya yaşayabilmektesiniz. Seçeceğiniz tarifelere ek olarak isteğinize göre TV paketi de alabilirsiniz. Bu açıdan sizlere sunulan seçenek oldukça fazladır.

Kablonet Nasıl Alınır

İnternet sağlayıcınızı değiştirmek istiyorsanız yapmanız gerekenler çok kolay! Siz de binlerce memnun müşterimiz gibi tarifebilir’i ziyaret ederek kendiniz için en uygun internet sağlayıcısını ve sundukları paketlerden birini seçin, istenen bilgileri eksiksiz iletin tüm işlemlerinizi siz yorulmadan sonuçlandıralım. Üstelik tüm bu işlemler tamamen ücretsiz!