Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Teknoloji sevdalısı, güncel gelişmeleri takip eden, telekomünikasyon bilgi ve tecrübesi olan uzman bir ekibiz. Ocak 2015’te yayın hayatımıza başladık. Hedefimiz, ürettiğimiz kaliteli ve orijinal içerikler ile beraber güncel gelişmeleri ve haberleri de içeren bir blog olarak GSM abonelerinin ve telekomünikasyon sektörünün takip ettiği bir referans kaynağı olmaktır.

Neler Sunuyoruz ?

Ziyaretçilerimize telekomünikasyon sektörü ile ilgili en güncel haberleri, kampanyaları, tarifeleri, iletişim sektörü ile ilgili faydalı bilgileri, akıllı telefonlar ve uygulamalara dair güncel gelişmeleri objektif bir şekilde sunuyoruz.

Uzman Tavsiyeleri

GSM alanında tecrübeli, uzman içerik editörlerimizin hazırladığı, hayatınızı kolaylaştıracak bilgiler ve ipuçları ile akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.

Güncel Kampanyalar

Uzman ekibimizin titizlikle takip ettiği ve güncellediği tarife bilgileri ile üç operatörün de en yeni ve güncel kampanyalarını buradan takip edebilirsiniz.

En Uygun Tarifeler

Yüzlerce teklif arasından ihtiyacınıza en uygun tarifeler ve servisleri bulmanıza yardımcı olup, yüksek faturalar ödemeden en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Avantajlı Tarife Önerileri

Seçmek istediğiniz tarife için ilgili sayfa üzerinden bizimle gerekli bilgilerinizi paylaşın, size en kısa zamanda tarife seçiminizle ilgili ayrıntılı bilgilendirme yapalım.