gnctrkcll

GNCTRKCLL ile Turkcell Gençlerin Yanında

Peki gnctrkcll de Neler Var?

Öncelikle Turkcell’liyseniz ve henüz 26 yaşını geçmediyseniz gnctrkcll’li olmak çok kolay tek yapman gereken GNC boşluk TC kimlik numaranı yazıp 2222 ye göndermen.
GNÇ dünyasına katıldıktan hemen sonra ise bizim tavsiyemiz GNÇ mobil uygulamasını indirmen. GNÇ mobil uygulaması ile hem güncel paket bilgilerini öğrenebilir ,hem sana özel bir çok avantajdan haberdar olabilir,hem de hesabındaki kalan paketlerden haberdar olabilirsin.

Peki Neler Kazandıracak Bana GNCTRKCLL

  • Turkcell’in günden güne kendisini yenileyen ve güzelleşen müzik uygulaması olan Fizzy’i ayda yalnızca 3 TL ye kullanabilirsin.
  • Eğer sen de gnctrkcll ye geçersen 30 gün boyunca geçerli her yöne 1000 SMS + 1GB interneti kullanmaya başlayabilirsin.
  • Eğer gnctrkcll ‘ li isen Yurtiçi Kargo gönderimlerinde %30 indirim hediye!
  • Turkcell’den gençlere lcwaikiki.com’dan yapacağı alışverişlerde %15 indirim var. ( Eğer online alışverişte beden tutturamıyorum diye düşünürsen gidip bir lc waikiki mağazasında ürünü beğenip daha sonra web sitesinden %15 indirimli şekilde alabilirsin 🙂 )
  • GNCTRKCLL lilerin en sevdiği kampanya olan Cinemaximumlarda ise Pazartesi ve Perşembe günleri bir sinema bileti aldığımızda bir bilet hediye!
  • Roll House ve FUNLOFT’larda ise bir oyun aldığın zaman ikinci oyun anında hediye.
  • Şimdilerde üniversitelerde bir çok kampüste görmeye alıştığımız Youth Store’da numaranızı Turkcell’e taşıyıp ardından gnctrkcll ‘li olursan toplam 8 GB internet kazanıyorsun. Hediye internetini ise 4 ay boyunca ayda 2GB olacak şekilde doya doya kullanabiliyorsun.
  • Eğer telefonunun şarjı bitiyorsa kiralık şarjını 1 günlüğüne ücretsiz kiralayabilirsin ancak bu kampanya şimdilik yalnızca Yıldız Teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsünde, İTÜ Maslak kampüsünde , İstanbul üniversitesi Beyazıt ve Avcılar kampüsünde geçerli.
  • GNÇ uygulamasını takip ettiğin takdirde ise Ülker Sports Arena da çift kişilik basketbol maç bileti kazanabilirsin.

Kampanyalar hakkında aklına bir soru mu takıldı ya da tarifenle ilgili herhangi başka bir konu hakkında sorman gereken bir şey mi var? Bütün sorularının cevabı sana özel müşteri temsilcisi Gencaver’de.
Hemen sorunu yazabilir ya da hazır sorulardan sorup problemi halledebilirsin.

E o zaman gnctrkcll’in bu avantajlarından yararlanmaya başlamak için daha ne bekliyoruz ki? 🙂