Turkcell Logo

GNÇ: Genç Olmak Ayrıcalıktır

gnctrkcll olarak hayatımıza giren ve gençlere yönelik en popüler operatör hizmetlerinden biri olan GNÇ, efsane sinema kampanyasıyla, gençlere özel sunduğu fırsatlarla avantajlı faturalı ve faturasız tarifeleri gençlerin en çok tercih ettiği gençlik kulüplerinden biri olmaya devam ediyor. Bu yazımızda da GNÇ’nin sağladığı avantajlar, paketler ve kampanyalardan bahsettik. Peki bu fırsatlardan yararlanmak ve gençlik dünyasının ayrıcalıklı üyesi olmak için neler yapmalısın?

Gencim. Turkcell’liyim. Peki GNÇ’li miyim?

“​Bana uygun paketlerle kaliteli internetin, konuşmanın, yazışmanın, TV’nin, müziğin tadını çıkarmalıyım” diyorsan, sürpriz hediyeler en sevdiğim diyorsan, e bi’ de 26 yaşını henüz geçmemişsen, sen de GNÇ’lisin demektir.
26 yaşın altındaysan ve acayip güzelliklerin olduğu GNÇ uygulamasına giriş yapamıyorsan, hemen kullanıcı bilgilerini güncelle.

GNÇ Paketleri

GNÇ dünyasında her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik sunulan tarifelerden kendine en uygun olanı bulabilirsin.

Faturalı GNÇ paketleri

 

Faturasız GNÇ paketleri

 

Gnçtrkcll Fırsatları

gnctrkcll sinema bileti

GNÇ’Lİ olunca bi’ kere en hesaplı fiyatlarla konuşup mesajlaşıyorsun, kafana göre kendi paketini yaratıyorsun. Pizzası, sineması, kahvesi derken paran cebinde kalıyor. Bir de üstüne kampüste, internette, orada burada gezerken sürprizlerle karşılaşıyorsun. Keyifler yerinde yani. Biz de GNÇ fırsatlar dünyasından en güzel avantajları senin için derledik.

Efsane Sinema Kampanyası

Yılların efsane gnçtrkcll sinema kampanyası ile her Pazartesi ve Perşembe 1 sinema bileti alan gençlere 1 sinema bileti Turkcell’den hediye!
GNÇ uygulamasına gelerek şifreni al; en güzel filmlerin tadını çıkar!

Funloft Bowling de 1 oyun alana 1 oyun hediye

Funloft Bowling’de bir oyun alan gnçtrkcll’liye bir oyun daha hediye! Gerekli şifreyi GNÇ uygulamasından alabilirsin.

Yurtiçi kargo %30 indirim

Yurtiçi Kargo gönderimleri, gnçtrkcll’lilere  özel %30 indirimli. GNÇ uygulamasında fırsatlar bölümünden şifreyi alıp %30 indirim ile kargo işlemlerini yapabilirsin.

 

Diğer tüm fırsatlara buradan ulaşabilirsin.