Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Genç Turkcell Paketleri

GNC gençlere özel fırsatlar sunan Turkcell'in efsane gençlik markası. Genç Turkcell paketleri, Genç Turkcell kampanyaları ve tarifeleri ile birlikte peki nedir bu fırsatlar ? Gençlere özel avantajlı faturalı ve faturasız tarifeler, paketler, sinema biletleri, alışveriş indirimleri ve kampanyaları ile GNC, fırsatlar dünyası olarak nitelendirebileceğimiz bir gençlik markası. GNC’li olunca Genç Turkcell paketleri ile hesaplı fiyatlarla konuşup mesajlaşabilir, kafanıza göre kendi paketinizi yaratabilirsiniz. Genç Turkcell kampanyaları ile pizzası, sineması, kahvesi derken paranız cebinizde kalır. Bir de üstüne kampüste, internette, orada burada gezerken sürprizlerle karşılaşırsınız.

Genç Turkcell Paketleri

Faturalı ve faturasız Genç Turkcell paketleri haricinde gnctrkcll sürekli gençlere özel fırsatlar sunuyor. Bu fırsatlar kimi zaman bir internet paketi oluyor, kimi zaman Müzik paketi kimi zaman ise GNC abonelerine özel çeşitli alışveriş indirimleri şeklinde karşımıza çıkıyor.

Genç Turkcell kampanyaları

Efsane Sinema Kampanyası

Yılların efsane gnçtrkcll sinema kampanyası ile gnçtrkcll'liye her Pazartesi ve Perşembe 1 sinema bileti aldığında 1 sinema bileti hediye! Kampanyadan yararlanmak için tek yapman gereken gişe görevlisine cep telefonu numaranı söylemek. Anında cep telefonu numarana kampanya şifresi SMS ile gelsin. Gelen kampanya şifresini gişe görevlisine söyle ve filmin tadını çıkar.

Yurtiçi Kargo Gönderileri %30 İndirimli

Evden gelecekler, eve gönderecekler, kitaplar, eşyalar, koliler, taşınma derdi  hiç bitmez. Bu yüzden, Yurtiçi Kargo gönderileri gnctrkcll'lilere özel %30 indirimli. Peki ne yapıyoruz? YK yazıyoruz, 2278'e yolluyoruz, indirimi kapıyoruz!

Vialand'de 2. Bilet Hediye

Vialand girişinde, 1 bilet alan gnçtrkcll'liye 2.'si hediye! Kampanyadan VIALAND yazıp 2278’e göndererek veya gnçtrkcll mobil uygulamasından şifre alarak yararlanabilirsiniz.

Sakıp Sabancı Müzesi'ne Ücretsiz Giriş

Her ayın ilk Cumartesi günü Sakıp Sabancı Müzesi’ni ücretsiz gezme şansı gnçtrkcll’de! Hemen gnçtrkcll mobil uygulamasında fırsatlar bölümünden şifreni al, Sakıp Sabancı Müzesi’nde unutulmaz bir gün yaşa! İhtiyacınıza en uygun Genç Turkcell paketleri arasından seçmek istediğin tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için hemen başvurun, sizi arayıp hattınızı kapınıza getirelim, numaranız değişmeden Turkcell’e geçin.