750 Dk
1.000 SMS
3+2 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Gençlere özel
25TL

Yeni Aboneler İçin

32TL

Mevcut Faturalı Aboneler İçin

25TL

Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Vodafone Faturalı Esnek Midi kapsamında tarifenizdeki dakikalar bittiğinde yurtiçi her yöne konuşmalarınız 43.89 Kr / Dk üzerinden ücretlendirilir.

Tarifenizdeki SMS paketi bittiğinde yurtiçi her yöne SMS’leriniz 33.25 Kr / SMS üzerinden ücretlendirilir.

Tarifenizdeki internet paketi bittiğinde internet kullanımınız 0.143 KR / 100 KB üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone Faturalı Esnek Midi ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faturalı Vodafone Tarifeleri

Vodafone freezone, Vodafone Red, Çiftçi Kulübü, Emekliler Kulübü gibi kulüplerle farklı segmentteki abonelerine avantajlı Vodafone tarifeleri sunmaktadır. Tüm Vodafone tarifeleri, Vodafone sayfamızda yer almakta olup ihtiyacınıza en uygun Vodafone faturalı tarifeler ve faturasız paketler için anasayfada yer alan tarife seçim aracını kullanarak Turkcell ve Avea tarifeleri ile karşılaştırma yaparak tarifenizi seçebilirsiniz. Vodafone faturalı tarifeler ve faturasız paketler arasından seçim yapmak ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone

22 milyon GSM abonesi ile Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketi olan Vodafone 5 kıtadaki 30 ülkedeki faaliyetleri ile gelirler bakımından dünyanın en büyük global mobil iletişim şirketlerinden biridir. Türkiye’deki hızlı büyümesi ile dikkat çeken ve Türkiye’de teknolojik dönüşüme liderlik etme amacı taşıyan Vodafone global bir şirket olmanın getirdiği avantajla müşterilerine yurtdışını arama ve yurtdışında kullanım hizmetlerinde çok avantajlı teklifler sunmaktadır.

  • Alışveriş İndirimleri
  • Hediye Sinema Bileti