1.000 Dk
1.000 SMS
11 GB
Faturalı
Taahhütsüz
Herkese açık
95TL

Yeni Aboneler İçin

95TL

Mevcut Faturalı Aboneler İçin

95TL

Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Faturalı 11 Paket ile her yöne 1000 dk, 1000 SMS ve 11 GB internet cazip fiyat ve Turkcell kalitesiyle!

29.9. 2016 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi altında, yurt içi her yöne 1000 dk, yurt içi her yöne 1000 SMS ve yurt içi 11 GB internet içeren Faturalı 11 Paketi sadece 95 TL.

Fiyata %18 KDV; konuşma ve SMS için %25 ÖİV ve internet için %5 ÖİV dâhildir, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dâhil değildir

Paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti konuşma için 10 TL/250 dk (KDV, ÖİV Dahil), mesajlaşma için 10 TL/250 adet (KDV, ÖİV Dahil) ve internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dahil)’dir. Ses ve SMS aşımlarında, onuncu tekrar sonrasında ücretlendirme için tıklayınız. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.

Yurt içi tarifenizdeki tüm her yöne dakika, internet ve SMS’i yurt dışında geçerli ülkelerde otomatik olarak günlük ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz. Yurt dışında geçerli ülkelerde tarifenizin tüm her yöne dakikası ile bulunduğunuz ülke ve Türkiye’yi arayabilir, ayrıca tüm internet ve SMS’lerinizi kullanabilirsiniz. Yurt dışında yaptığınız ilk kullanımda devreye girer. Kullanmadığınız gün ücret ödemezsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu özelliği iptal ettiğiniz durumda ya da özelliğin geçerli olmadığı ülkelerdeki kullanımlarınız paketinize dâhil olmaz ve başka bir yurt dışı paketiniz yoksa belirli ülkeler için Akıllı Dünya Tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Akıllı Dünya Tarifesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurt içi görüşmeleriniz 6 saniyede bir ücretlendirilir. İnternet kullanımında ücretlendirme periyodu 1 kbps’dir.

Paket kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez, paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamındadır. Bu numaralar dışındaki 118’li numaralar, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanılan tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifede belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda  tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar. FCT cihazlarına takılan hatlar bu paketten yararlanamazlar.

Turkcell Faturalı 11 Paketi ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faturalı Turkcell Tarifeleri

Turkcell gnctrkcll, Turkcell Platinum, Profesyoneller Kulübü, Emekliler Kulübü, Çiftçi Birliği gibi kulüplerle farklı segmentteki abonelerine avantajlı Turkcell tarifeleri sunmaktadır. Tüm Turkcell tarifeleri, Turkcell sayfamızda yer almakta olup ihtiyacınıza en uygun Turkcell faturalı tarifeler ve faturasız paketler için anasayfada yer alan tarife seçim aracını kullanarak Vodafone ve Avea tarifeleri ile karşılaştırma yaparak tarifenizi seçebilirsiniz. Turkcell faturalı tarifeler ve faturasız paketler arasından seçim yapmak ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell

Şubat 1994’te Türkiye’de hizmet vermeye başlayan ilk GSM operaörü olan Turkcell günümüzde de 35 milyondan fazla abonesiyle Türkiye’deki en çok aboneye sahip olan GSM operatörüdür. Türkiye dahil dokuz ülkede faaliyet gösteren Turkcell bu ülkelerin beşinde pazar liderliğini sürdürmektedir. Geniş kapsama alanı ve çekim kalitesi üzerine yaptığı iletişimle ön planda olan Turkcell aynı zamanda 110’dan fazla ülkede yaptığı anlaşmalar ile yurt dışında kullanım hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli hizmetle karşılık vermeyi amaçlamaktadır.

  • Alışveriş İndirimleri