1.000 Dk
1.000 SMS
11 GB
Faturalı
Taahhütsüz
Herkese açık
95TL

Yeni Aboneler İçin

95TL

Mevcut Faturalı Aboneler İçin

95TL

Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Turkcell Faturalı 11 Paketi kapsamında tarifenizdeki dakikalar bittiğinde otomatik konuşma paketi devreye girer ve 10 TL / 250 Dk üzerinden ücretlendirilerek konuşmaya devam edebilirsiniz.

Tarifenizdeki SMS paketi bittiğinde otomatik SMS paketi devreye girer ve 10 TL / 250 SMS üzerinden ücretlendirilerek SMS gönderimlerinize devam edebilirsiniz.

Tarifenizdeki internet paketi bittiğinde otomatik internet paketi devreye girer ve 10 TL / 1 GB üzerinden ücretlendirilerek internet kullanımına devam edebilirsiniz.

Turkcell Faturalı 11 Paketi ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faturalı Turkcell Tarifeleri

Turkcell gnctrkcll, Turkcell Platinum, Profesyoneller Kulübü, Emekliler Kulübü, Çiftçi Birliği gibi kulüplerle farklı segmentteki abonelerine avantajlı Turkcell tarifeleri sunmaktadır. Tüm Turkcell tarifeleri, Turkcell sayfamızda yer almakta olup ihtiyacınıza en uygun Turkcell faturalı tarifeler ve faturasız paketler için anasayfada yer alan tarife seçim aracını kullanarak Vodafone ve Avea tarifeleri ile karşılaştırma yaparak tarifenizi seçebilirsiniz. Turkcell faturalı tarifeler ve faturasız paketler arasından seçim yapmak ve tarifeye geçiş ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell

Şubat 1994’te Türkiye’de hizmet vermeye başlayan ilk GSM operaörü olan Turkcell günümüzde de 35 milyondan fazla abonesiyle Türkiye’deki en çok aboneye sahip olan GSM operatörüdür. Türkiye dahil dokuz ülkede faaliyet gösteren Turkcell bu ülkelerin beşinde pazar liderliğini sürdürmektedir. Geniş kapsama alanı ve çekim kalitesi üzerine yaptığı iletişimle ön planda olan Turkcell aynı zamanda 110’dan fazla ülkede yaptığı anlaşmalar ile yurt dışında kullanım hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına kaliteli hizmetle karşılık vermeyi amaçlamaktadır.

  • Alışveriş İndirimleri