Seçmek istediğiniz
kampanyaya hemen başvurun
Sizi arayıp randevu alalım
Ücretsiz kurulum
hizmeti kapınıza gelsin
Fiyata göre
Hıza göre
AKN göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Evde İnternet Paketlerine Göz Atalım

Evde internet, gelişen ve değişen dünyada kullanımı da iyice artmaktadır. Türkiye'de yaklaşık 30 Milyon internet kullanıcısı olduğunu göz önünde bulundurursak internetin ne kadar önemli bir konuma geldiğini anlamak pek zor olmamalıdır. Bilgi, eğlence ve bir çok konuda kullanılan evde internet artık keyfiyet olmaktan çıkıp bir zorunluluk haline gelmiştir. Zorunluluk olması da beraberinde evde internet kampanyalarını daha önemli bir konuma taşımıştır. Bu hizmeti veren bir çok kuruluş olmasına rağmen hizmetler bakımından farklılıklar oluşmaktadır. Evlerine ve iş yerlerine internet bağlatmayı düşünen insanlar için hizmetler çok önemlidir. Örneğin; kota sınırlaması, fiyat aralıkları, müşteri hizmetleri kalitesi, kurulum paraları ve hizmet veren kuruluşun büyüklüğü konusunda hizmet alanlar önem değerlendirmesi yapmaktadır. Kullanıcılar ise internetlerin genelde ucuz ve kaliteli olmasına dikkat etmeye çalışmaktadır. İnternetin kullanım amacına göre evde internet tarifeleri seçmek zorunda olan kullanıcılar bu çeşitlilik arasından karar kılmaları pek zorluk çıkarmaktadır. Kotası ise evde internet tarifelerinin önemli bir özelliktir. Bu kota uygulaması genelde sınırlı işlemleri yapan intenet kullanıcıları için gçerlidir. Diğer hallerde daha verimli ve sürekli olması için limitsiz internet tarifeleri seçilmektedir. Müşteri sorunlarına çözüm parolasını kullanan tarifebilir olarak başvurularınızın her aşamasında sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Tarife seçiminin ardından sizinle irtibata geçip, randevu alarak kapınıza kadar getirip ücretsiz kurulumu gerçekleştirmekteyiz.

Evde İnternet Kampanyaları Nelerdir?

İnternetin ne amaçla kullanıldığına bakılacak olursa bu kampanyalar değişiklik göstermektedir. İnterneti eğer sadece internette gezinmek için kullanıyorsanız veya sadece mailler için kullanıyorsanız düşük limit ve hızda intenet tercih etmek fiyat açısından yarar sağlayacaktır. Hız açısından evde internet adına önem veriyorsanız eğer 8 Megabit ile 16 Megabit bağlantı seçenekleri işinizi görmeye yetecektir. Sınırsız internette ise bilinmesi gereken önemli bir nokta ise adil kullanım kotasıdır. Belirlenen kotayı geçtikten sonra internet kesilmez ancak kullanım hızı düşmektedir. tarifebilir üzerinden seçeceğiniz evde internet kampanyalara 12 veya 24 ay taahhüt vererek fiyatları yüksek olan tarifeleri dah uygun fiyatlara kullanabilirsiniz. Evde internet kullanımları ADSL, fiber ve uydudan internet seçenekleri olmak üzere farklılık göstermektedir.

Evde İnternet Sağlayıcıları

  • VodafoneNet: İngiltere merkezli telekomunikasyon operatör şirketidir. ADSL ve Fiber olmak üzere yaygın dağıtım ağlarına sahiptir ve uygun fiyatlı çözümler sunar.
  • Doping: Doping İnternet, 2004 yılından kurulan Millenicom Türkiye iştiraki olarak telekomunikasyon sektöründe yer almaktadır. Haziran 2014’te ise Türkiye’nin ilk OTT hizmeti DopingBox’ı tüketicilere sunmuştur.
  • Turkcell Superonline: Superonline bir Turkcell grup şirketidir. ADSL ve fiber internet bağlantı servislerine sahiptir.  Superonline tarafından şu an İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Afyon, Antalya, Aydın, Diyarbakır ve Kocaeli başta bir çok ilde fiber altyapı hizmeti sunmaktadır.
  • TTNET: Türk Telekom'un bir iştiraki olan TTNET, ADSL - hızlı internet erişimi, Dial-up çevirmeli ağ erişimi, Wi-Fi kablosuz internet erişimi sağlamaktadır. 
  • D-smart Net: Doğan Grubu'nun Telekomünikasyon markası olan D-smart Net, yaygın dağıtım ağına sahiptir uygun fiyatlı çözümler sunar.
  • TurkNet: TurkNet ile sunulan ADSL hizmeti telekom pazarında bireylere ve işletmelere, özel teklifler sunmaktadır.
  • Uydunet: Turksat'ın bir servisi olan Uydunet de kablo TV altyapısını kullanarak altyapısı üzerinden bilgisayarınıza bağlanan bir modem yardımıyla telefon hattına ihtiyaç duymaz.