Seçmek istediğiniz
kampanyaya hemen başvurun
Sizi arayıp randevu alalım
Ücretsiz kurulum
hizmeti kapınıza gelsin
Fiyata göre
Hıza göre
AKN göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

D Smart Ev İnternet Paketleri Özellikleri

D Smart Ev İnternet Paketleri Kampanyaları, her eve uygun interneti getirmeyi başarıyor. Herkesin ihtiyaç duyduğu evde internet çeşidi farklı olduğu için gereksiz harcamaları da ortadan kaldırarak isteğe uygun ev internet kampanyaları sizlere sunuluyor. Bilgi çağında olmamız ile önemi iyiden iyiye artan internet, kullanım açısından oldukça artış gösterdi. Her türlü bilgiye ulaşmayı sağlayan internet bu nedenle her evde bulunmak zorunda olan bir gereklilik haline geldi. Bu bağlamda da bu konuda hizmet veren kuruluşların sayısı arttı. Her ne kadar bu kuruluşlar artış gösterse de D-Smart kurulduğu günden beri kaliteli ve hızlı internetinin yanı sıra avantajlı D Smart Ev İnternet Paketleri Kampanyaları ile sizlere iyi bir hizmet sunmayı başardı. 2007 yılında kurulan ve kurulduğu andan itibaren internet konusunda yaptığı yatırımlar ile kendini geliştiren bu kuruluş en önemli internet platformları arasında yer alıyor. Kurumsal kimlik yapısını hiç bozmayan anlayışı ile de sizlere kaliteli bir müşteri deneyimi şansı sunuyor. Standart internet kampanyası ile genel kullanım amaçlı olan internet hizmetini sizlere sunuyor. Bu kampanyada herhangi bir taahhüt verilmeden hızlı bir şekilde hizmet tamamlanarak kullanım sağlanıyor. Bunun yanı sıra D-Smart Net fiber hızında internet kampanyasını da daha hızlı internet arayışında olan sizler için ortaya koyuyor. Bu kampanya ile son hızda uygun fiber internete kavuşmak mümkün. Cazibe merkezi internet kampanyası ile sektörde bir ilk yaratan D-Smart belirlenmiş 23 ilde cazibe merkezleri olarak özel indirimli tarifeleri sizlere sunuyor. Ayrıca Yapı Kredi Worldcard Kampanyası ile de Worldcard kullanıcılarına özel indirimler yapılıyor. Bunlarla yetinmeyen D-Smart sosyal bir sorumluluk da alarak engelli,gazi ve şehit yakınlarına özel D Smart Ev İnternet Paketleri kampanyaları ile hem bu duruma dikkat çekerken hem de bizler için şehit olmuş şehitlerimizin ailelerine özel indirimli tarifeler sunuyor. Bu tarifere tarifebilir üzerinden kolayca ulaşılabilir.

D Smart Ev İnternet Paketleri İnternet Başvurusu

Tarifebilir.com olarak D Smart Ev İnternet Paketleri sitemizde listeleyerek sizlerin kendinize uygun olanı kolayca seçmenizi sağlıyoruz. Kendinize uygun olan kampanyayı seçtikten sonra sizlere telefon ile ulaşarak uygun olduğunuz bir zamanda ücretsiz kurulum işlemlerini tamamlamak için sizi ziyaret ediyoruz. Bu süreçten sonra oluşan herhangi bir sorunda da anında müdahale ederek sizlerin mağduriyetini anında önlüyoruz.

D Smart Ev İnternet Paketleri

Doğan Grubu'nun Telekomünikasyon markası olan D-Smart yaygın bir dağıtım ağına sahiptir. Kullanıcı memnuniyetini öncelikli şirket politikası haline getiren D-Smart ile yalın internet ücreti, aktivasyon bedeli ve damga vergisi D-Smart tarafından ücretsiz sağlanırken yeni abone olduğunuz ayın bedelini D-Smart kampanyaları aracılığıyla karşılayabilirsiniz. D-Smart ile ayrıca sunulan TV paketlerinde 300'den fazla uydu kanalını izleyebilirsiniz. Seçilen paket seçeneğine göre özel HD kanallarını da tercih edebilirsiniz.