Casper Via V5 Özellikleri ve Fiyatı

Casper Via V5 Özellikleri ve Fiyatı

Dünya teknoloji devleri hem orta hem de üst seviye akıllı telefon modellerini 2.000 TL fiyat seviyesinde tüketicilerin tercihine sunarken, global pazardan güçlü bir pay elde etmek isteyen diğer markalar da, orta segment akıllı telefonları uygun fiyat seçenekleri ile piyasaya sunarak, kendilerini tercih eden bir tüketici kitlesi oluşturma çabası içerisinde. Casper Via serisi de bu amaç için özel olarak tasarlandı ve üretildi. 2014 yılının son döneminde ortaya çıkan Casper Via V5 dünya devi markaların akıllı telefon modelleri kadar kaliteli ve aynı zamanda da neredeyse yarı yarıya olacak bir fiyat farkı ile satışa sunulmuş durumda.

Casper, bilindiği üzere ülkemizde özellikle PC ve tabletleri ile tanınan bir marka. Ancak bununla yetinmeyen Casper aynı iddiasını akıllı telefon piyasasında sergiliyor ve oldukça kaliteli modelleri ile dikkat çekiyor. Casper Via V5 ile orta segment özelliklere sahip bir akıllı telefon isteyen kişilere son derece uygun fiyat seçeneği ile oldukça iyi bir performans sunuyor ve Türkiye pazarında diğer markalar karşısında önemli bir alternatif haline geliyor.

Casper Via V5

Cihazın oldukça şık bir tasarıma sahip olan kasası alüminyum malzeme kullanılarak üretilmiş, Gorilla Glass kaplaması ekranın çizilmelere karşı korunmasını sağlıyor ve 4 çekirdekli işlemcisi ile Casper Via V5 özellikleri açısından son derece tatmin edici bir performans sergiliyor. Cihaz 1 GB RAM, 16 GB dahili hafıza ve micro SD kart desteği ile kullanıcıları tatmin edecek donanım özelliklerine sahip. Cihazın IPS ekranı 5 inç ve 720p çözünürlüğünde. Ön tarafta 5 MP, arka tarafında da 13 MP kamerası olan Casper Via V5 özellikleri 2000 mAH bataryası ile uzun bir kullanım ömrü sağlıyor. İşletim sistemi Android 4.4.2 KitKat olan cihaz tüm bu saydığımız özellikleri ile son derece kullanışlı ve performans açısından tatmin edici bir akıllı telefon.

Casper Via V5 Fiyatı

Casper Via V5 fiyatı açısından da kullanıcıları memnun ediyor ve düşük fiyatı yüksek kalitesi ile bütçe dostu bir alternatif. Casper Via V5‘i Turkcellden aylık 51,99 TL‘lik taksitlerle alabilirsiniz.

Casper Via V5’i Hangi Tarife ile Kullanmalıyım ?

Her akıllı telefon gibi Casper Via V5‘i de interneti bol bir tarife ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Turkcell, Vodafone ve Avea’nın bol internet içeren tarifeleri için tarifeler sayfamızdan arama yapabilir, seçmek istediğiniz tarife için bizimle iletişime geçebilirsiniz.