Bu tarife abone alımına kapatılmıştır! En güncel tarifeler için tıklayın

1.000 Dk
1.000 SMS
5 GB
Faturalı
12 ay taahhütlü
Herkese açık
40TL
Yeni Aboneler İçin
40TL
Mevcut Faturalı Aboneler İçin
40TL
Mevcut Faturasız Aboneler İçin

Paket kapsamındaki kalan dakikalar; SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Devreden dakika; SMS ve internet hakkı 3 fatura dönemi boyunca tarife ve ek paketler bittikten sonra kullanılabilir; 3 fatura dönemi içerisinde kullanılmazsa 3. Fatura dönemi sonunda silinir.

Vodafone Biriktiren Uyumlu 5 GB kapsamında tarifenizdeki dakikalar bittiğinde otomatik konuşma paketi devreye girer ve 250 Dk / 6 TL üzerinden ücretlendirilerek konuşmaya devam edebilirsiniz.

Tarifenizdeki SMS paketi bittiğinde otomatik SMS paketi devreye girer ve 250 SMS / 6 TL üzerinden ücretlendirilerek SMS gönderimlerinize devam edebilirsiniz. < ="https://www.tarifebilir.com/vodafone-tarife/">Vodafone tarifeler için bu linke tıklayın.

Tarifenizdeki internet paketi bittiğinde otomatik internet paketi devreye girer ve 500 MB / 6 TL üzerinden ücretlendirilerek internet kullanımına devam edebilirsiniz.

Vodafone Biriktiren Uyumlu 5 GB ve tarifeye ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve tarifeye geçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Alışveriş İndirimleri