Geçmek istediğiniz
tarifeye hemen başvurun
Sizi arayıp hattınızı
kapınıza getirelim
Numaranız değişmeden
yeni operatörünüze geçin
Fiyata göre
Konuşmaya göre
SMS’e göre
İnternet’e göre
Loading...
TÜM TARİFELERİ GÖSTER

Vodafone Kamu Tarifeleri Kimler İçindir?

Vodafone kamu tarifeleri Vodafone'un kamu çalışanlarına özel olarak hazırladığı, kamu çalışanlarının ihtiyaçlarına özel olarak sunduğu ek servisleri ve avantajları içeren tarifeleridir. Peki Vodafone Kamu tarifeleri abonesi olmak için ne gerekmektedir? Özel sağlık ve eğitim kurumu çalışanları, noterler, muhtarlar, avukatlar, kamu kuruluşlarında çalışan sözleşmeli/geçici personel ve işçiler de dahil olmak üzere tüm kamu çalışanları ve emeklileri ile Polis Akademisi ve TSK öğrencileri, Türk Eczacıları Birliği üyeleri, gaziler, şehit yakınları, Sarı Basın Kartı sahipleri ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)'na girdiğine dair son yıla ait belge sunan müşteriler, sınavda başarılı olup olmamalarından bağımsız olarak tarifeden yararlanabilirler.

Vodafone Kamu Tarifeleri

Vodafone'un kamu çalışanı olduğunu belgeleyen müşterilerine özel olarak sunduğu bir çok avantaj bulunduran tarife paketleri, Akıl küpü paketleri ile 29 tl den başlayan fiyatlarla Vodafone abonesi olabilirsiniz. Avantaj ve kalitenin en yüksek olduğu GSM operatörü olan Vodafone avantajlarından yararlanmak için şimdi kamu tarifelerinden birini seçin ve tarifeyi hattınıza tanımlayıp tarifebilir olarak kapınıza kadar getirelim. Tarifeler fiyat olarak her bütçeye uygun olarak ayarlanmış ve herkesi memnun etmeye çalışmaktadır. Yapılan iyileştirme ve alt yapı çalışmalarını her geçen gün artıran operatör şirketleri bu bakımdan bir yarış içerisindedir. Bu yarışta ise Vodafone önemli bir konuma sahiptir. Hemen kamu tarifelerinden birini seçerek iletişime ayırdığınız bütçeyi en aza indirebilir ve daha kaliteli bir hizmet almaya hemen başlayabilirsiniz.

Vodafone Kamu Tarifeleri Nelerdir?

Genel olarak her bütçeye hitap eden çalışmalarımız bulunmaktadır. Bunlar; Uyumlu Tarife 3 Avantaj, Dijital Esnaf 6, Red Business Pro 10 (Ayda bir kez oto yıkama hediyeli), Redli 15 Pro, Dijital Esnaf 8, Redli 15 Pro, Redli 20 Plus Pro, Red Business 10 ve Red Business 15 olarak başlıklandırılabilir. Fiyat aralıklarını sitemiz üzerinden seçebilir ve kendi bütçenize uygun Vodafone Kamu Tarifeleri ile Vodafone'un avantajlı dünyasında iletişiminizi sürdürebilirsiniz. Her an kullanıcılarının yanında olmaya çalışan Vodafone 7/24 canlı destek hattı ile kullanıcılarının sorunlarına en hızlı şekilde çözüm üretmeye çalışmaktadır. Vodafone'un 4.5 G hizmetlerinden yararlanma ayrıcalığı veren tarifeler her an kullanıcılar için avantajlar sunmaktadır. Tarifelerin içreisinde ise kullanıcılar için çeşitli hediyeler mevcuttur. Örneğin; Red Business Pro 10 tarifesini seçen kullanıcılar ayda 1 kez oto yıkama hediyesi kazanmaktadır. Hemen http://www.tarifebilir.com üzerinden kendinize uygun tarifeyi seçip hattınızı kapınıza kadar getirmemizi bekleyin.